Porno-skandal pjevačice Tee Tairović nedjeljama je tresao čitav Balkan, nakon što je procurio eksplicitan snimak, na kojem se vidi kako pjevačica koristeći dildo oralno zadovoljava javnosti nepoznatog muškarca.
Dok su društvene mreže gorile, a naslovne strane bile preplavljene njenim eksplicitnim fotografijama, Tea se nije oglašavala, niti je željela da otkrije kada je nastao snimak niti s kim se snimala.
Međutim, kako je ispričao izvor blizak pjevačici, riječ je o starijem bogatom biznismenu koji je bio oženjen kada je bio u vezi sa Tairovićevom. Tea i njen bivši su bili u kratkoj romansi, u periodu dok je pjevačica učestvovala u „Zvezdama Granda“, ali je njihov porno-snimak tek nedavno postao poznat javnosti.
– Njihova veza je od starta bila tajna, tim prije što je Tein dečko bio mnogo stariji od nje, a u to vrijeme je imao i suprugu. Međutim, njih dvoje su se krili i zbog toga što je on bio još sa nekoliko Teinih kolegica, a sa pojedinim pjevačicama takođe ima eksplicitne snimke – rekao je izvor za “Alo” i dodao:
– Bili su zajedno više od tri mjeseca i isključivo su se viđali u jednom od njegovih stanova, koje posjeduje u prijestonici. Često je pravio razna okupljanja za svoje prijatelje na kojima je pjevačica bila prisutna. Tokom tih susreta je i nastao njihov snimak, a Tea se donedavno nadala da nikada neće izaći u javnost.
Isti izvor otkriva i da veza “kraljice bakšiša” s bogatašem nije bila ozbiljna.
– Njen bivši partner u svom vlasništvu ima i nekoliko stanova u Novom Sadu i Valjevu, tu su takođe provodili vrijeme. On je jedan od bogatijih ljudi u zemlji, a osim kuća i stanova, posjeduje i zgradu, kao i hotel To od starta nije bila ozbiljna veza, već više kombinacija. Kada su se zasitili jedno drugoga, riješili su da se raziđu i nastave odvojene živote.
(Srbijadanas)